Warsaw Study Centre
Warsaw Study Centre
w2l pase pase
Jesteś tutaj: Strona głowna  Kursy zagraniczne
Kursy zagraniczne
Chcesz szybko nauczyć się języka obcego? Poznać język od strony posługiwania się nim w praktyce? Zapisz się na kurs wyjazdowy.


W naszej ofercie znajdują się wyjazdy dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. Jest to najbardziej efektywny sposób nauki języka obcego. Uczysz się go  nie tylko w trakcie zajęć, ale także w sklepie, na ulicy, w kawiarni i podczas zwiedzania.

Kursy wyjazdowe organizowane są przez cały rok. Można wyjechać w dowolnym terminie. Cechą charakterystyczną naszych kursów wyjazdowych jest wysoka jakość i profesjonalizm, a jednocześnie wspaniały wypoczynek w międzynarodowym towarzystwie i ciekawych miejscach na świecie. Warsaw Study Centre zajmuje się organizacją całego wyjazdu.

Klientom zainteresowanym nauką języka obcego za granicą proponujemy szereg kursów w znanych międzynarodowych szkołach jak np.: St. Giles International, Select English, Wimbledon School of English, Gateway School of English oraz amLanguage Studio. Są to szkoły sprawdzone przez Warsaw Study Centre i polecane przez studentów, którzy skorzystali z naszej oferty. Każda z nich jest rekomendowana przez jedną z organizacji: British Council, English UK, EAQUALS, IALC.

Jeżeli chcsz zmienić klimat i szybciej przyswoić język poprzez całkowite zanurzenie w kulturę danego kraju, wybierz kurs wyjazdowy i ciesz się nauką podczas wypoczynku!

WSZELKICH INFORMACJI UDZIELI ZESPÓŁ WSC:
nr tel.: 22 824 23 93