Warsaw Study Centre
Warsaw Study Centre
w2l pase pase
Jesteś tutaj: Strona głowna  O nas
O nas
Warsaw Study Centre jest polską firmą szkoleniowo – językową. Od 22 lat pracujemy po to, by pomóc naszym Słuchaczom zdecydowanie podnieść - w krótkim czasie - ich poziom  kompetencji jezykowych.

Od lat naszą domeną jest:
  • prowadzenie kursów językowych: w firmach, w naszych ośrodkach, czy w domu klienta - zajęć indywidualnych lub w grupach
  • organizowanie warsztatów  specjalistycznych i językowych gier symulacyjnych: strategie komunikacyjne, techniki uczenia się  i zapamiętywania, efektywna pamięć, aktywizacja mózgu, automotywacja i autoprezentacja
  • wydawanie własnych materiałów dydaktycznych: słowników językowych, glosariuszy, workbooków.
Czujemy się odpowiedzialni za podjęte zobowiązanie - wyniki i jakość nauczania - a dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych przez nas szkoleń oraz kompetencyjnemu modelowi nauczania możemy zagwarantować,że w krótkim czasie Słuchacz osiągnie swój cel językowy.

Pielęgnujemy również, by nauka języków była radością i przyjemnością  dla naszych klientów stąd autorska filozofia nauczania  a w niej gry i zabawy na zajęciach, konkursy, quizy i imprezy.

Z życzliwością indywidualizujemy naszą obsługę i nauczanie, dajemy wsparcie klientom i lektorom i rzetelnie wywiązujemy się z danych sobie obietnic, jednocześnie wymagając rzetelności i terminowości od wszystkich stron zaangażowanych w proces – słuchacza, lektora, przełożonego/HR, rodzica, opiekuna administracyjnego i metodycznego szkoły.


”
”