Warsaw Study Centre
w2l pase pase
Jesteś tutaj: Strona głowna  Praca
Praca

REKRUTACJA!

Renomowana, wciąż rozwijająca się szkoła języków obcych poszukuje kandydatów na stanowiska:

KAM / Koordynator ds. szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

·        Aktywna sprzedaż szkoleń językowych oraz biznesowych w zakresie B2B,

·        Pełna odpowiedzialność za utrzymanie oraz stałe zwiększanie poziomu sprzedaży u przydzielonych klientów,

·        Koordynacja cykli szkoleniowych na powierzonych kontraktach od stronyadministracyjnej,

·        Aktywna współpraca z lektorami oraz trenerami,

·        Rozliczanie klientów oraz lektorów po zakończonym miesiącu/semestrze,

·        Prowadzenie negocjacji i spotkań,

·        Przedłużenie umów oraz budowanie satysfakcji ze współpracy,

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym w zakresie B2B min. 2 lata,

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – warunek konieczny,

·        Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń językowych,

·        Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży usług – warunek konieczny,

·        Umiejętności sprzedażowo-relacyjne,

·        Poczucie humoru oraz pozytywne nastawienie,

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

·        Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + szeroki wachlarz premiowy,

·        Szkolenia wprowadzające zarówno do produktów jak i zasad prowadzeniawspółpracy z klientem,

·        Pracę w interdyscyplinarnym zespole,

·        Bezpłatne szkolenia językowe.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Koordynator ds. Szkoleń/Metodyk
Lektor Języka Obcego
Native Speaker

Sprawdź może czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do aplikowania przez formularz online:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nasi Drodzy Kursanci,
Jako prężnie rozwijająca się Szkoła Językowa rekrutujemy nowych lektorów:) Chcielibyśmy Was prosić o pomoc - jeżeli znacie wesołych i otwartych nauczycieli języka angielskiego, którzy mogliby prowadzić zajęcia dla naszej szkoły w Warszawie i Wrocławiu - dajcie nam znać
W podziękowaniu za pomoc oferujemy 10% rabatu na kursy językowe. Prosimy o kontakt na cr@wsc.edu.pl

Obecnie do naszego Zespołu Lektorów w Warszawie oraz
w innych miastach w Polsce  poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Lektorów Języka Angielskiego, Niemieckiego, Hiszpańskiego i innych Języków Obcych

Oczekujemy:

  • dyplomu ukończenia Filologii, Kolegium Języka Obcego bądź Certyfikatu CELTA i dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • doświadczenia w nauczaniu języka obcego w firmach i/lub w nauczaniu języka obcego grup dziecięcych i egzaminacyjnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Currently we are looking for native speakers of English to work in Warsaw and other cities across Poland.

”   Native Speakers of English

Successful candidates should:
  • hold at least B.A. diploma
  • hold CELTA/TEFL/DELTA certificate
  • have experience in ELT
  • have experience in teaching Business English to corporate clients (it would be an advantage)

Please enclose the following clause:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

["I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance to the Personal Data Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883)."

Please apply using the online form:

We would like to inform you that we will contact selected candidates only.

Á présent, nous cherchons les candidats pour les postes suivants pour joindre notre équipe de professeurs à Varsovie et aux autres villes de Pologne.

”   Locuteurs Nativs De Francais

Nous cherchons un candidat:
  • ayant une formation supérieure (Bac 5+) universitaire, faite en Pologne ou en France
  • ayant une expérience d’enseignement du français aux entreprises

Veuillez ajouterdans votre application (CV) la clause suivante:

[„Je donne la permission pour transformer mes coordonnées presentées dans mon offre d’emploie pour les besoins nécessaires pour la réalisation du processus de recrutement (selon le Loi du 29.08.1997 de la Protection des Données Personnelles Officiel No 133 pos. 883).”]

Nous contacterons seulement les candidats sélectionnés.

Zur Zeit suchen wir zu unserem Lektorenteam in Warschau und in anderen polnischen Städten Kandidaten/innen für diese Posten:

”   Deutschlehrer Mutterschprachler

Von den Kandidaten erwarten wir:
  • Hochschulabschluss aus Polen oder Deutschland
  • Erfahrung im Deutschunterricht in Firmen

Bitte fügenSie die folgende Klausel hinzu:
„Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej oferciepracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodniez ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

[Ich willige in die Verarbeitung der in meiner Bewerbung enthaltenen personenbezogenen Daten zum Zwecke der Durchführung des Bewerbungsprozesses ein (gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29.08.1997, veröffentlicht im "Dziennik Ustaw" [Gesetzblatt], Nr. 133, Pos. 883).]

Wir informieren, dass wir nur mit den ausgewählten Kandidaten und Kandidatinnenin Kontakt treten.